تعمیر کولر گازی منطقه 22 تهران

منطقه ۲ شهرداری تهران یکی از مناطق شهری تهران است که در شمال شرقی میدان آزادی، از غرب تا شمال غرب تهران ادامه دارد. این منطقه از جنوب به خیابان آزادی، از غرب به بزرگراه اشرفی اصفهانی و بزرگراه محمدعلی جناح و از شرق به بزرگراه شهید چمران محصور است. تعمیر کولر گازی منطقه 2 تهران شامل ارسال سرویس کار به تمامی محله های این منطقه است. معروف‌ترین و گرانترین محله‌های منطقهٔ ۲ شامل محله‌های تهران ویلا، شهرآرا، گیشا، شهرک غرب وسعادت آباد می‌شود. منطقه ۲ دارای ۱۴ محله و۹ ناحیه می‌باشد.

سرویس کاران کولر گازی خدمات خود را در سراسر منطقه دو از جمله محله های ذیل ارائه می دهد، تعمیر کولر گازی منطقه 2 تهران عبارت است از:

تعمیر کولرگازی در برق آلستوم

سرویس کولر در تهران ویلا

تعمیرات کولر گازی ستارخان

تعمیر کولرگازی سعادت آباد

سرویس کولر شهرک غرب

تعمیر کولرگازی شهرک مخابرات

تعمیرات کولرگازی شهرآرا

سرویس کولرگازی صادقیه

تعمیرکولر گازی در طرشت

سرویس کولرگازی درفرحزاد

تعمیر کولر گازی در گیشا، همایون شهر و مرزداران

برای دریافت خدمات فوق با ما تماس بگیرید

نکات مهم در مورد سرویس کولر گازی منطقه 2 تهران

هزینه ی سرویس کولر گازی منطقه2 تهران شامل دستمزد و هزینه ی لوازم مصرفی می باشد. سرویس به موقع کولر گازی به شما این امکان را می دهد که هم از بروز ایراد در قطعات کولر گازی جلوگیری نمایید. و هم به موقع از بروز نشتی احتمالی در گاز مبرد (خنک کننده) اگاه شوید. همچنین که سرویس کولر گازی به بالا ماندن بازده کولر گازی کمک می کند. از این رو مصرف برق در حالت کم و معمول قرار می گیرد. و از مصرف بیشتر برق جلوگیری می شود.

 

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *