سرویس پاییزه کولرگازی

با آمدن پاییز و طولانی تر شدن شب ها دمای هوا نیز رو به کاهش است اگرچه شب هایی خنک پیش رو داریم. اما در طول روز همچنان ممکن است دمای هوا در حدی باشد که به تهویه مطبوع نیاز پیدا کنید. با چند نکته ساده می توانید قبض برق خود را کمتر کنید. در ادامه نکاتی برای استفاده از کولر گازی در فصل پاییز آمده است:

ترموستات را تنظیم کنید:

بالا بردن 2 درجه ای دمای ترموستات می تواند کمک زیادی به صرفه جویی در مصرف برق و کاهش هزینه ها شود. همچنین نزدیک نگه داشتن دمای ترموستات به دمای بیرون می تواند موجب جلوگیری از کارکرد زیاد کولر گازی شود.

استفاده از حالت اتوماتیک ترموستات:
ترموستات ها عموماً دارای دو تنظیم هستند: یکی که تهویه مطبوع شما را تا زمان خاموش شدن روشن نگه می دارد. و دیگری – اتوماتیک – که هنگامی که دمای خانه شما به دمای خاصی می رسد، دستگاه را خاموش می کند. با استفاده از تنظیمات اتوماتیک، کولر گازی شما فقط در مواقع ضروری کار می کند و نیازی به نگرانی در مورد تنظیم مداوم برای هماهنگ شدن با افزایش و افت دما ندارید.

استفاده از پنکه

بعضی مواقع نیاز می شود که فقط هوای داخل را درحال گردش نگه دارید. استفاده از پنکه های سقفی یا معمولی می تواند به شما در این مورد کمک کند.

یونیت خارجی را تمیز نگه دارید

با شروع وزش باد پاییزی ، برگها ، شاخه ها و بقایای دیگر می توانند به سرعت در اطراف یونیت خارجی جمع شوند. اینها می توانند جریان هوا را محدود کرده و بر یونیت شما فشار وارد کنند و باعث خرابی زودهنگام شوند. هنگامی که حیاط یا پشتبام خود را تمیز می کنید ، حتماً یک دقیقه وقت بگذارید تا اطراف یونیت بیرونی خود را تمیز کنید.

برای درخواست سرویس پاییزه کولرگازی خود با سرویسکاران تماس حاصل نمایید. شماره تماس: 09123459799

مرکز مجاز سرویس کولرگازی

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *