تعمیر کولر گازی در منطقه 10 تهران

تشکیل قطرات آب بر روی دستگاه بیرونی کولرگازی ال جی

وجود آب در کولر گازی ال جی و تقطیر آب از نشانه های درستی در عملکرد کولرگازی می باشد. در صورت نیاز به آشنایی بیشتر با دلایل نشتی آب کولر گازی می توانید این مطلب را بخوانید.

اما در صورتی که بخواهیم خلاصه راه حل های رفع این مشکل در دستگاه بیرونی کولر گازی ال جی را بیان کنیم. از این راه حل ها را می توانید کمک بگیرید.

  • وجود قطرات آب بر روی شیرهای والو دستگاه بیرونی به دلیل جریان گاز خنک کننده در کولر گازی است . تماس لوله های خنک با هوای گرم باعث تشکیل این قطرات گشته است.(این مورد نشانه خرابی نیست. و می توان بدون نگرانی از دستگاه برای سرمایش در فصل گرم تابستان استفاده کرد)
  • در مجاورت سرمای لوله ها و کویل های کولر گازی ال جی رطوبت هوا به شکل قطرات آب تبدیل می شود.از این رو آب بر روی دستگاه بیرونی (حتی بخش درونی یا اپراتور) تشکیل می گردد.
  • همواره از سالم بودن عایق لوله ها اطمینان حاصل نمایید. از این رو هنگامی که نوار روی لوله ها آسیب می بیند، لوله ها را عایق کنید. این کار باعث حفظ سرمای لوله ها می شود. و نه تنها از اتلاف انرژی جلوگیری می کند، بلکه از ایجاد قطره آب بر روی دستگاه بیرونی کولر گازی ال جی نیز پیش گیری می کند.

در این مقاله به صورت خلاصه راهکاری ارائه شد. تقطیر آب نشانه ی عملکرد درست کولر گازی ال جی است. اما این آب باید از لوله درین خارج گردد. در صورتی که این تقطیر بیش از اندازه باشد باید به دنبال علت آن بگردید . برای این کار بهتر است با یک تعمیرکار متخصص و یا سرویسکار مجرب تماس گرفته . از مشاوره ی او بهره بگیرید.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *