زیاد بودن صدای باد کولر گازی ال جی

گاه ممکن است صدای باد خیلی شدیدی از بخش داخلی کولر گازی ال جی خود بشنوید. این صدا به دلیل این است که موتور داخلی کولر گازی هوا را به داخل مکش می کند.این هوا پس از ورود به داخل  بخش داخلی دستگاه بعد از سرد شدن خارج می شود.

با عبور جریان هوا از فیلتر های هوا صدا ایجاد می شود. وجود این صدا طبیعی است . و نمایانگر کارکرد درست و طبیعی کولر گازی ال جی شماست.

این فیلتر ها به صورت دوره ای در ابتدای فصول سرد و گرم سال نیاز به شست و شو و سرویس دارند. در صورت عدم شست و شو مناسب این فیلتر ها کثیف شده و دچار گرفتگی می شوند. هنگامی که این فیلترها به علت گرد و خاک موجود در هوا دچار گرفتگی شود.صدای طبیعی کولر گازی بیشتر می شود.

بیشتر شدن صدا و غیر طبیعی بودن آن یکی از علائمی است که به شما می گوید زمان آن رسیده که فیلتر های هوا را تمیز کنید.

تمیز کردن فیلتر ها کاری ساده است که در افزایش طول عمر دستگاه تاثیر زیادی دارد. چرا که اگر فیلتر های هوای کولرگازی ال جی کثیف باشد آنگاه موتور دستگاه باید با فشار بیشتری کار کند تا بتواند هوای مورد نیاز را به درون بکشد . و برای خارج کردن هوای سرد شده از دستگاه نیز نیاز به انرژی و فشار بیشتری دارد.

اگر با شست و شوی فیلتر ها صدای کولر گازی ال جی به حالت طبیعی برنگشت ، احتمال وجود ایراد در بخش های دیگر دستگاه می رود. بهتر است از یک سرویسکار یا تعمیر کار ماهر مشاوره بگیرید.

در صورت نیاز به سرویسکار و تعمیرکار مجرب در تهران و البرز با شماره ی 09123459799 تماس گرفته و یا فرم تماس با تعمیرگاه را به صورت آنلاین تکمیل نمایید.

1 پاسخ

تعقیب

  1. […] آگاهی از علت زیاد بودن صدای باد کولر گازی ال جی می توانید این مقاله را […]

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *