سرویس کولر گازی منطقه 18 تهران

فیلتر هوای پلاسمای سرد در کولرگازی و داکت اسپلیت

امروزه اکثر افراد بیشتر زمان خود را در داخل ساختمان ها می گذرانند. و گفته می شود هوا در محیط داخلی 5 برابر آلوده تر از محیط خارج می باشد. از این رو می توان گفت افراد در معرض آلاینده هایی چون منوکسید کربن، نیتروژن و دی اکسید کربن قرار دارند. برای رفع این مشکل در واحد های مسکونی و حتی اداری می توان از تصفیه کننده هوای پلاسما کولر گازی و داکت اسپلیت استفاده کنید.این فیلتر هوای پلاسما از یون های الکتریکی برای از بین بردن باکتری ها ، میکروب ها و دیگر ذرات مضر تشکیل شده است. که برای افرادی که دارای بیماری های زمینه ای آسم،آلرژی و حساسیت و…. ،نوزادان ، کودکان و سالمندان مفید و سودمند باشد.

فناوری تصفیه کننده هوای پلاسما کولر گازی و داکت اسپلیت تکنولوژی منحصر به فردی است . این تکنولوژی همچنین می تواند بوهای موجود در هوا را نیز فیلتر کند. پلاسما به ماده ای که با جریان الکتریسیته در دمای اتاق تولید می شودگفته می شود. در این روند الکترون های جریان برق با انرژی ای بسیار زیاد به اتم ها و مولکول ها برخورد می کند. و ترکیبی غلیظ از الکترون های آزاد و یون های آزاد ایجاد می نماید. پلاسمای سرد همچنین با اسیب رساندن به DNA میکروبی و ساختار سطحی آنها میکروب ها را از بین می برد. البته این ماده برای بافت های انسانی آسیبی ندارد. از این رو می تواند هوای محیط را عاری از میکروب و باکتری نماید.

برای تصب فیلتر بر روی کولر گازی و یا داکت اسپلیت خود می توانید با شماره ی 09123459799 تماس بگیرید. و یا فرم تماس با تعمیرگاه را به صورت آنلاین تکمیل نمایید.

 

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *