نکاتی در مورد سیستم گرمایشی کولر گازی ال جی

با رسیدن به اواسط پاییز و سرد تر شدن درجه دما افراد زیادی اقدام به نصب یا فعال سازی سیستم گرمایشی کولر گازی ال جی خود می نمایند. از این رو برخی نکات قابل توجه وجود دارد که در این مقاله از سرویس کاران کولر گازی به ذکر آن می پردازیم. سرویسکاران کولرگازی خدمات تعمیر کولرگازی ال جی را با بهترین کیفیت و هزینه ارائه می کند.

دمای استاندارد برای ما معمولا بین 20 تا 26 درجه سانتیگراد می باشد. درصورتی که کولر گازی شما توانایی ضعیفی در گرمایش دارد به موارد زیر توجه فرمایید. این موارد که به نقل از سایت رسمی کولر گازی ال جی آورده شده است می تواند بسیار کارا باشد.

ابتدا لازم است از دارا بودن سیستم گرمایشی اطمینان حاصل نمایید. در صورت دارا بودن این امکان از این طریق می توانید این امکان را فعال نمایید. ابتدا کلید تنظیم دما را انتخاب نمایید. این کلید یا با گزینه mode مشخص شده یا با علامت های خورشید، قطره، نیم رخ، ستاره معین شده است. با فشردن چندباره دکمه مد علامت خورشید فعال می شود.

سیستم گرمایشی کولرگازی ال جی دمای بین 16 تا 30 درجه را پشتیبانی میکند. که با انتخاب دکمه temp تنظیم میگردد.

چه عواملی باعث خوب عمل نکردن سیستم گرمایشی کولرگازی ال جی می شود؟

 

  • زمانی که دستگاه را در حالت گرمایش روشن می‌کنید، کولرگازی ابتدا وارد مرحله‌ی پیش گرمایش (Hot Start) می‌شود.این مکانیزمی برای جلوگیری از خروج هوای سرد از دریچه‌ی خروج هوای کولرگازی است. بنابراین دستگاه در ابتدای کار باد نمی‌زند و پس از مدتی شروع به کار می کند. این اتفاق طبیعی بوده و ایراد کولرگازی محسوب نمی‌شود.

 

  • عملکرد یخ زدایی سیستم گرمایشی کولر گازی ال جی برای یخ زدایی لوله ها و افزایش دمای کندانسور، کولرگازی ال جی به صورت خودکار سیکل را برعکس کرده و گاز داغ را به لوله های دستگاه بیرونی منتقل میکند تا یخ ها آب شوند. در این حالت کمپرسور روشن است اما فن پنل داخلی و خارجی خاموش است. علامت این حالت قطره و ستاره است که روی پنل نمایان می شود.

 

  • کولرگازی ال جی خریداری شده می بایست مطابق با کلاس آب و هوایی منطقه مورد زنگی باشد. به عنوان مثال کولرگازی ای که در دمای سرد مناطق شمال غرب کشور استفاده می شود باید دمای گرمایش پایین تری را پشتیبانی کند و در غیر این صورت عملکرد مناسبی نخواهد داشت.

 

سرویس کاران کولرگازی خدمات نصب و راه اندازی و سرویس سیستم گرمایشی کولر گازی ال جی را در مناطق 22 گانه شهر تهران ارائه می دهد که عبارتند از:

  • سرویس کولرگازی در شرق تهران
  • سرویس کولرگازی در غرب تهران
  • سرویس کولرگازی در شمال تهران
  • سرویس کولرگازی در جنوب تهران

 

2 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *